| Manuellllaa a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor urgenttt.

Am vrut sa intru pe edu sa descarc un referat dar cand sa intru sa vad ce scrie nu`mi apare scrisul apare ceva gen "dhfeidsgsafsi" spune ca-mi trebuie un program sa-l deschid si nu stiu carecrying(

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula acestea sunt in format pdf si iti trebuie Adobe Reader sau Foxit Reader, ambele sunt gratuite si le poti descarca de pe site-urile oficiale. Daca nu este in format pdf uita-te in ce format este si o sa-ti indic programul. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil e in format docx, sau e scris in alt Office decat ai tu.
Uita-te la format si incearca sa folosesti un program care converteste dintr-un format in altul.

Răspuns utilizator avertizat