| Rose123 a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe subiecte de olimpiada pentru clasa a8-a, la istorie. (Faza pe sector). Vreau site-ul unde pot gasi subiectele din anii trecuti. Multumesc anticipat! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Intra pe site-ul asta, iar apoi faci slalom intre anii disponibili.Sunt,parca,subiecte din toti anii din 2003 pana incoace,pe toate etapele, locala, judeteana si nationala, pentru toate clasele, de obicei : http://www.olimpiade.ro/informatii.php?editie=9&materie=6

| Rose123 explică (pentru Decrepit):

Multumesc mult!

1 răspuns: