| Nina09 a întrebat:

Am o dilema: daca am urmat un an de facultate - un semestru la buget si un semestru la taxa - si apoi mi-am retras dosarul, mai pot urma primul semestru la buget, in caz ca as vrea sa ma inscriu la alta facultate?

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca ai avut un semestru bugetat automat la urmatoarea facultate la care te vei inscrie va trebui sa il platesti si presupun ca primul semestru vei fi la taxa si dupa daca media ta de intrate a fost de buget sau daca ai note mari pe primul semestru ( depinde de criteriile facultatii) atunci vei fi din nou la buget.

Răspuns utilizator avertizat