| Fizica a întrebat:

Buna TPU:*Am o imprimanta Canon ip 1900 si am incarcarcat cartusele si acum nu mai merge.Cand vreau sa printez ceva imi zice ca cartusurile nu sunt instalate.Am auzit ca exista pe net un program cu care instalezi cartusurile sau cv de genul.
Ma ajuta cinevaa?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am avut si eu o multifunctionala Canon si am patit la fel. Incearca un test al cartuselor. Are in optiuni ceva de genul. Eu am aruncat-o si era buna, inca. Mi-am luat o multifunctionala Epson Stylus SX125, cu cartuse separate si apoi mi-am luat un cartus resetabil cu toate culorile. Acum nu mai am probleme. Cu 300 lei sunt cel mai linistit.