| Elenana a întrebat:

Buna TPU am o intrebare in ce clasa se studiaza Fefeleaga ( daca se studiaza) Fundita

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu cred ca se mai studiaza acum. Oricum, se facea in clasa a VII-a.

| CocoMexii a răspuns:

Nu se mai studiaza. Nu te preocupa ca nu o sa te ajute la nimic nici daca o faci, nici daca nu o faci! Eu una nu am facut-o si tot mi-a fost bine!

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Prin clasa a VI a ar trebui, dar nu stiu daca se mai studiaza, eu una n-am intalnit aceasta opera pe la limba romana thinking!