| geo9617 a întrebat:

Am o intrebare...sunt intr-a 12-a si nu ma pot decide la ce facultate sa dau... Am nevoie de niste sfaturi sau pareri. Imi place psihologia si stiinta, iar eu ma gandeam chiar sa merg la "Facultatea de Psihologie". Crede-ti ca e o idee buna sau de viitor sau mai bine sa ma indrept spre altceva?

Răspuns Câştigător
| alexutza222 a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune ce si cum sa faci. Despre psihologie stiu sigur ca pana ajungi sa lucrezi independent duraza ani, dupa facultate trebuie sa faci formari sa sa dai examene fara de care nu prea poti face nimic.

1 răspuns:
| geo9617 explică:

Eu am nevoie doar de niste idei dupa care sa ma ghidez. Si crezi ca se merita?