| Addicted2Music a întrebat:

Sunt noua pe aici si am o mica problema : nu imi apare poza de profil cand raspund sau cand dau vizualizeaza profilul...imi apare doar cand pun o intrebare. Ce pot face sa imi apara?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asteapta pana maine cand se face reactualizarea profilului tau, daca nu iti apare poza, poti incerca din nou, ori trimiti mesaj adminilor.
O seara bunahappy

| Addicted2Music explică (pentru caramela):

Cum trimit mesaj adminilor?

| caramela a răspuns (pentru Addicted2Music):

Prin functia Contact.e susul paginii in dreapta...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare până mâine, actualizarea se face în 24 de ore.
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Fotografiile de profil apar peste tot pe site doar dupa ce au fost aprobate de un admin.

Alexandra - TPU

Răspuns utilizator avertizat