| Cccccccccccccorina a întrebat:

Buna TPU am o problema. nu stiu dc nu merge. Nu pot vedea nici un video, se aude dar este ffff puricit si fuge imaginea si nu se vede nimic, decat zareste. nici in windos media player nu merge nici in Kmplayer. ce sa fac si >cum. Funda, vot

Răspuns Câştigător
| CeciliaJons a răspuns:

Pai pentru ti sa virusat...in cazul acesta du-te in May Computer dai pe Destop dai click pe CClear daca ai...si o sa ti se sterarga virusu si gata! Daca nu ai CClear du-te pe google si caut Cclear si o sa iti dea Sa il descarci dupa ce il descarci, dai click pe el si astepti dai dupa aia Ok, si gata! dupa aia vii pe TPU si vei vedea ca o sa mearga tot! Sper ca am fost de folos! big grin