| andrutzaandreea a întrebat:

Buna TPU am participat la olimpiada de limba, comunicare si literatura romana etapa judeteana din 3 martie 2012 ( cls a VIII a) si nu gasesc rezultatele! ma puteti ajuta sa le gasesc?

Răspuns Câştigător
| spinosul a răspuns:

Salut...si eu am avut olimpiada.Sunt din HD si la Deva unde a avut loc olimpiada se zicea ca rezultatele se vor afla doar maine.Si asa cred ca este peste tot.Asa ca s-ar putea sa te fi calificat.Succes!

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

NU te'ai calificat. Azi a avut loc etapa judeteana si daca nu ti s-a spus sa megi inseamna ca nu ai fost acceptata.

| andrutzaandreea explică (pentru KellyGreen):

Mda am fost la etapa judeteana

| Deea_Maria_1989 a răspuns:

Si eu am participat si mi s-a spus ca se gasesc la scoala la care s-a tinut de la aprox. ora 21 sau cel tarziu maine dimineata