| ZoZzo a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor am cautat pe internet toata ziua dar nu am gasit... va rog a zis ca ne da maine 1 daca nul avem si eu nu am gasit promit ca dau funda celui care ma ajuta... cerinta suna cam asa: Culegeti informatii despre zona in care locuiti si realizati un eseu dupa urmatorul plan :
-caracteristici geografice
- aspecte legate de ocuparea si migrarea fortei de munca
- economia regionala
-infa-structura
- transport, utilitati publice, mediu educatie, sanatate, servicii sociale
-potential de dezvoltare. VA rog am nevoie maine maine dau funda(apropo stau in judetul hunedoara oras pentrosani, zona vaii jiului)

4 răspunsuri:
| RooBerrT123 a răspuns:

Frate fai ca mine laughing tot asa ca ne da 1 daca nu am un portofoliu cu 20 de teme sad si am chiulit prmia ora

| AliceLiddel a răspuns:

Vrei sa-ti facem tema?laughing

| ZoZzo explică (pentru AliceLiddel):

Da! probleme?

| AliceLiddel a răspuns (pentru ZoZzo):

Da ce sari asa la batae?
Nu e vina mea ca tu nu sti sa-ti faci tema.happy