| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. Am si eu o dilemahee hee. Prietenul meu are parola mea de la mess, iar eu pe a lui, insa eu vreau sa stiu ce a vorbit cat a intrat pe mess`ul meu si cu cine. Cum sa fac? thinkinghee hee [ Se poate asa ceva?hee hee ] Multumesc anticipat :*.hee hee

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da poti. intri pe id lui si daca e stocat [salvat] poti vedea. dar nu e corect din partea ta sa i violezi intimitatea.Si apoi daca el ti ar face asa ceva. ti ar placea?

| AdiSR a răspuns:

Intiri pe calculatorul unde s-a logat şi vezi. Altfel nu ai cum.

| Liviu a răspuns:

Eu unu nu sunt de acord cu asa ceva...
Din "prostiia" asta se destrama multe relatii
Poate tu ai anumite glumite cu un baiat
Sau el cu fro fata'
si voi nu v-ati spus unu la altu de acele glumite'
De acolo se pot destrama multe.
apar crize de gelozie si multe altele
E ceva ce tine de propria intimitate a fiecaruia
Eu spun sa iti vezi de patratica tatongue la fel si el -.-
xD

| misskitty a răspuns:

Intri pe contul respectiv si vezi ca ai arhiva