| simona24 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cum pot sa schimb parola la mess?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi parola la adresa ta de pe yahoo cu care te loghezi pe mess. Iata cum faci: intri pe yahoo, te loghezi. In dreapta ai o options - mail options - account information. Iti va cere sa te loghezi din nou, pui parola veche. Iti intra in Yahoo ID Card de unde poti schimba parola. Daca nu merge..imi scrii pe privat, dar nu vad de ce nu ar merge daca respectii pasii astia.
Cu parola noua te vei putea loga si pe mess.

26 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te loghezi pe mail si ai sus account info, de acolo pun pariu ca te descurci.
Spor!

| simona24 explică:

Am rezolvat problema...va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA IMI SPARGE CINEVA PAROLA, CE TREBUIE SA FAC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun,, mars,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi schimb parola la id de mess? pls astept rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cum fac sa imi schimb parola daca nu merge sa ma loghez pe yahoo pentru ca mie mie mi. a spart candva parola astept raspuns plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe messenger si apoi dai my accont info o sati apere sa scrii parola veche apoi dai unde scrie change password o sa iti apare sa scrii parola veche si mai jos sa scrii parola noua mai scrii odata parola noua sa o cofirmi. Apoi o sa vervici daca s-a schibat parola o sa iti trimeata un mesaj ca au aprobat schibarea parolei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi sicimb parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc mult si mai am o intrebare cand bag cineva pe mess imi iese altul si nu inteleg de ce dar iei ma vede ca sunyt onlian eu nu ii vad astept raspuns va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
dar stie sa imi spuna mie cineva cum pot sa-mi schimb eu parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melania a raspuns:Trebuie sa intri pe internet cu intrebarea cum poti sa iti schimbi parola de la yahoo! mesesenger. Dupaia dai enter.Trebuie sa dai clik unde scrie :Y! m COllection:Cum sa iti schimbi parola de la id. Dupaia faci din noi conectarea la id tau
Sa imi spui daca ai reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si io caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, cand vreau sa apas pe mail options nu merge! ce sa fac? spuinetimi plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot sterge ID-ul de messenger din lista cuiva. Am folosit Dab, dar tot ii mai apare adresa mea in lista, dar nu mai poate sa imi trimita mesaje...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa mi schimb parola de mess fara sa ma loghez pentru ca cineva a incercat sa mi sparga parola si mi a aparut problema aia cu your id account has been locked si dupa 24 de ore nu mi a mai aprut problema aia, acum mi apare canu i buna parola! poate sa ma ajute candva plzZZZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu ma chinui si nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duasd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor de schimat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id mau pufi_dariana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut tot un raspus va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Anonimus a răspuns:

Poi...intri pe www.yahoo.com si akol te loghezi...