| eternitate15 a întrebat:

Buna TPU happy Am si eu o intrebare. Daca am depus dosarul pentru bani de liceu pot sa depun si pentru bursa de performata?(am obtinut premiul 1 la o olimpiada, faza nationala ) Ma refer la faptul ca odata ce o sa iau bani de liceu pot lua si bursa de performanta sau nu se poate sa iau 2 simultan? Multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| bunnylover537 a răspuns:

Depinde de fondurile de care dispune scoala ta. Dar sincer, nu vad de ce nu ai primi bursa pentru performanta ta. Felicitari!