| Dyana4603 a întrebat:

am si eu o nelamurire; Vreau sa intru la Colegiul National Vasile Alecsandri din Bc la profilul filologie intensiv engleza si nu stiu cand trebuie sa dau proba la lb. engleza? thinking Mi-ati putea spune si ce materii se fac la acest profil?

Multumesc anticipat

funditsaaaa [love struck]

3 răspunsuri:
| Emill a răspuns:

Bravo, ai ratat examenul la engleza laughing s-a dat in perioada 1-3 iuniewinking eu l-am dat pe 3 iunie si l-am luatwinking

| TheOktavian097 a răspuns:

S-au dat pe 1 2 3 iunie laughing)

| Dyana4603 explică:

Stiu ca atunci s`au dat probele la liceele vocationale tongue