| Dilaa98 a întrebat:

Hey! tongue În legătură cu admiterea la liceu 2013 : dacă eu vreau să mă duc la intensiv engleză,mai trebuie să dau şi un examen sau ceva? Eu credeam că se dă doar pentru bilingv( cum s-a dat în mai)? Repede,dau fundă ( p.s. eu vreau la Colegiul Naţional Vasile Alecsandri din Bacău,profil real, ştiinţele naturii).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Ai vazut ca pe brosura in dreapra este o casuta cu observatii si acolo scrie daca este intensiv sau nu. Iar pentru asta nu trebuie sa dai nici un examen, stai linistita happy

| Dilaa98 explică (pentru anonim_4396):

Eşti sigură sigură? Şi eu la fel, nu am văzut absolut nimic pe acea broşură, dar unii mi-au zis că cică trebuie să dau examen la englează prin august... sad :-s

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dilaa98):

Da eu sunt 100 % sigura, dar daca vrei sa te convingi de ce nu suni la liceu si sa le adresezi o intrebare tongue

| Dilaa98 explică (pentru anonim_4396):

Am să mă duc acolo.Merci!