| Dulcika_8604 a întrebat:

Am si eu o problema:anul asta am ramas corigenta la fizica si peste cateva zile trebuie sa merg sa dau corigenta aveti idee ce o sa-mi dea? dau funda.

4 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Nu putem sa citim in stele sa vedem ce intrebari iti va pune profesorul. Incearca sa inveti cate putin din toate, sa nu fi surpinsa de nici un subiect! Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este bine ca ai ramas la o singura materie corigenta, daca ramaneai la inca doua materii erai declarata repetenta!
Dai proba scrisa si profesorul o sa vada ce stii cel mai bine, dar si proba orala, te va mai asculta ca sa vada cum te descurci.Iti trebuie o nota care sa acopere corigenta, de pilda: daca esti corigent cu nota 3, din cate note iti da profesorul, trebuie sa iasa 7 ca sa se faca media cu 3, iar in final sa iasa 5, intelegi?
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!
Te pup!

| Anoooooonim a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca nu stii ce vorbesti! La 3 materii esti declarat repetent si nu conteaza cu ce nota ai ramas corigent! Dai proba scrisa si orala si de acolo se face media, trebuie sa-ti iasa 5 sau chiar mai mult!

| Pesha a răspuns:

Nu trebuie sa inveti nimic...dai sh u acolo un pachet de tigari sh o punga de cafea sh e ca si rezolvat.