| Dulcika_8604 a întrebat:

Sall all! Deci,anul acesta am ramas corigenta la fizica si peste cateva zile merg sa imi dau corigenta si habar n-am ce o sa-mi dea la test, voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Din toata materia cate putin, trebuie sa fi pregatita pentru orice... Daca n-ai invatat nimic, va fi foarte stanjenitor.

| Emma112 a răspuns:

Si eu sunt corigenta tot la fizica (am luni examu') si pur si simplu nu stiu nimic laughing
eu incerc sa invat da nu-mi intra nimic in cap x_x
si da- corigenta se da din toata materia, ambele semestre asa ca trebuie sa te pregateti intens daca vrei o nota cat de cat bunicica. Eu am mai avut o experienta de genu', asa ca daca mai ai nelamuriri in legatura cu asta, intreaba-ma happy