| nicoooletaaa a întrebat:

Am si eu o problema.sunt la liceul pedagogic din constanta clasa a IX-a si vreau sa ma transfer la un liceu din Italia. De ce acte am nevoie? cum procedez pentru inscriere la liceul din Italia? ma pot transfera pe parcursul semestrului II? astept parerile si raspunsurile voastre! va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| PassingBY a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa intrebi la secretariatul scolii. ei vor sti, probabil, mai bine cum sa iti raspunda