| Delusion a întrebat:

Am văzut că admiterea la școlile de subofițeri (Câmpina, Cluj, etc) a avut deja loc luna aceasta, înscrierile făcându-se încă din decembrie. Asta înseamnă că nu va mai avea loc o altă sesiune in vară (cum era de obicei) și că cei care nu s-au informat din timp de mutarea admiterii în ianuarie și-au pierdut șansa de a intra anul acesta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sesiunea din aceasta luna a fost organizata din cauza ca MAI are mare lipsa de agenti de politie, fiindca multi au iesit in pensie.
Va exista o sesiune si in vara.

Bula
| Bula a răspuns:

N-ai telefon?
Suna-le si intreaba direct de la sursa!

| Denision a răspuns:

Salut.Există sesiunea din toamnă, adică din septembrie când o să dau și eu.