| SwettyCat a întrebat:

Am vazut ca in clasele de stiinte sociale si filologie se adauga din clasa a XI-a educatia artistica. Imi puteti spune mai multe? Ce se face? Funda + voturi. Scuzati categoriahee hee.

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale si nu am avut materia asta in clasa a xI dar, probabil e ceva gen lucru manual, desen, si alte arte, un fel de materie prin care sa descoperiti noi indemanari talente etc sau...o alta porcarie de ora ca sa aveti mai multe ore si sa isi faca vreun prof norma de ore laughing

| SwettyCat explică (pentru afrodita3333):

laughing) Mersi oricum. :*