| Ionut2143 a întrebat:

Anul acesta dau bac-ul si vreau sa stiu daca vine la S3 "scrieti tema si viziune intr-un text dramatic" sau "caracterizati personajul unui text dramatic" sau "relatia dintre doua personaje intr-un text dramatic " pot sa aleg pentru aceste subiecte "O scrisoare pierduta"?
Ca din dramatic as merge doar cu aceasta opera fara "Iona" sau "Mesterul Manole"

1 răspuns:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Bvcfyaevvvvvvrgfslouyrgflsejhbcvuedyfvb cuyegrucvyeuyfcvufffrtcguygedjhcvb