| Madda_3260 a întrebat:

As avea o intrebare si va rog mult sa-mi raspundeti e foarte important

Sunt in clasa a11a la liceu la zi in primul semestru si as vrea sa sa ma transfer la seral din semestrul al 2. lea. Este posibil acest lucru? Daca da, ce dezavantaje am? De ce acte am nevoie? Este necesar sa vina si partintii cu mine daca am 17 ani? Va rog mult vreau un raspuns cat se poate de explicit ca sa pot sa inteleg big grin Multumesc frumos
Sa fiu mai explicita, nu vreau sa invat la zi, de 2 ori pe saptamana cam asa. Asta este seralul ori am nevoie de frecventa redusa sau fara frecventa nu prea stiu ce inseamna acesti termeni

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Ai cam ales categoria ..Pana la urma e Normal ca e cea mai Vizualizata. Uite ce trebuie sa faci :Faci o Cerere si poti sa te transferi dar din cate stiu eu tot la Zi poti.Vb cu Directoru si nu Vad ce legatura au ai tai cu asta. Poti sa mergi unde vrei nu e nevoie de acceptu lor stai calma.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, observ ce legătură are întrebarea ta cu categoria Dragoste şi Sex.