| RAY a întrebat:

Cine a terminat seralul sau cine mai este in ultimul an de seral anul 5 de liceu ma refer cum este? Chiar trebuie sa dau bacu deca nu trec pe la scoala? Atentie nu frecventa redusa si la seral la zi.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, pe la scoala mergi ca la orice scoala, se pun absente daca nu. Bac-ul il dai ca si cum ai fi terminat la zi.

| RAY explică (pentru mont):

Merg doar la sfarsitul anului atat, majoritatea lucra n ar putea veni la scoala zilnic, ce ma fac nu stiu la bac in fine