| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

as vrea sa dau la facultate asistenta sociala la universitatea pitesti.Ce as deveni? ce materii trebuie sa invat? care ar fi programul? credeti ca e banoasa meseria? fundita cel mai bun raspuns :*:*(scuzati categoria dar e cea mai vizitata, si am nevoie de un raspuns urgent

7 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Nu castigi bani din asa ceva.
http://www.upit.ro/index.php?i=205

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru LostInBubble):

Ce miai recomanda sa urmez? am terminat mate-info, imi place matematica si biologia, ceva sa se castige bani

| LostInBubble a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Medicina. happy Mie imi place neurochirurgia.

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru LostInBubble):

Pff..nu stiu chimie sadsad

| LostInBubble a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Din cate am citit e chimie si fizica de baza. Acum depinde de specialitate.

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru LostInBubble):

Altceva de viitor mai sti?

| LostInBubble a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Drept sau economie.