| takoda171 a întrebat:

As vrea sa ma transfer de la un profil tehnologic la filologie, dar trebuie sa dau diferente la 14 materii chiar daca am studiat aceleas materii pana acum.Eu credeam ca trebuie sa dau diferente doar la materiile pe care nu le-am facut cum ar fi latina.Ma puteti lamurii si pe mine va rog?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, va trebui sa dai diferente la materiile care ti s-au spus, ceea ce se face la filologie este diferit de tehnologic.

3 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Daca vrei sa te muti la filologie dai diferentele la limba latina si la limba engleza sau limba franceza.

| takoda171 explică (pentru SimonaSimona01):

Asa credeam si eu dar directoarea mi-a spus ca trebuie sa dau la toate materiile pentru ca "nu se pupa"...sunt confuz, nu stiu ce sa mai fac crying(

| SimonaSimona01 a răspuns (pentru takoda171):

Du'te la alt liceeu care are filologie.