| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt la profil electric si as vrea sa ma transfer la anul la economie.Am auzit ca trebuie sa dau niste diferente din materiile pe care nu le-am studiat, dar cum o sa dau eu diferente din niste materii pe care nu le-am făcut adică din ce mai exact, imi vor spune ei din ce voi da?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vei merge la profil economic, vei avea sansa sa vezi si sa calculezi de ce cei de la electric castiga mult mai mult decat contabilii. big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Chapeau! Asta raspuns de useru' anului! Made my day! Totusi as zice sa nu ii mai dam asa la temelie ca o da in depresie dupa aia... se gindea si el ca se duce la o facultate mai usoara si dupa ce termina o sa innoate in bani din prima luna.winking

| Bula a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Daaa...
O sa inoate pe banii (pe hartie).
Va vedea cati bani "invart"... altii. big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Da, da. Chiar asa.winking

| sierra1 a răspuns:

"imi vor spune ei din ce voi da?"

dacă aprobă tranferul, fii sigur că-ți spun ei

| GabiDumitrescu a răspuns:

Deci ai fost baiat destept si te-ai dus la un profil cu potential iar acum vrei sa te duci la o facultate de nimic unde 8 din 10 ies mai prosti decat au intrat si cu zero sanse sa profeseze in domeniu? Te-ai gindit mult la asta? De ce ai face o asa timpenie?