| Vivie a întrebat:

aş vrea să ştiu şi eu dacă eşti Corigent la o materie ex : ( matematică ) mai dai examenul pe data de 24 Iunie 2012 adică la ( matematică, română, şi materia aleasă )?
din câte am auzit nu se mai dau Examenele ci se dă corigenta la Toamnă. Ps : Nu se mai dau examenele, nu?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru a sustine un examen sau o evaluare, studiile trebuie incheiate. Daca ai corigente, le rezolvi si pe urma poti da examenele finale.