| mary1990 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Atunci cand te duci la liceu cu profilul mate-info, poti face mai multă informatica decat matematica? Adica poti spune asta in fisa de completare : intensiv infomatica. Va rog sa ma lămuriti, pentru chiar nu stiu. Va multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

Nu. sunt 2 profiluri diferite, mate-info neintensiv si mate-info intensiv.
nu stiu sa zic un orar la neintensiv, fiecare cu un numar diferit de ore de informatica

| DarkOnix a răspuns:

Depinde la ce liceu te duci ca la mate info vreau si eu tu vrei mai mult pe profil tehnic ca sa zic asa

| Даиана a răspuns:

Pai depinde... Eu am facut mai multa matematica, adica faceam in fiecare zi, iar informatica mai putine ore. Si am fost la mate-info.