| biancatwt7 a întrebat:

As vrea sa va intreb de Facultatea de Stiinte ale Comunicarii din cadrul Universitatii Politehnica din Timisoara... ceva opinii? ce optiuni de job-uri am dupa terminare?

Răspuns Câştigător
| Buza021 a răspuns:

Prea putine, de lucru ai sa iti gasesti doar daca vei fi foarte bun in domeniu si vei fi cautat din facultate la recomandarea profesorilor sau daca ai ceva relatii la cineva sa te angajeze. Altfel vei lucra pe o leafa, ult prea mica in comparatie cu munca pe care o vei depune. Job-ul ideal e reprezentat de functia de purtator de cuvant, munca putina, bani multi! Bafta!