| doreal a întrebat:

Buna TPU happy. Astazi am dat si eu simularea la romana, si as vrea sa va intreb daca am taiat ce am gresit pe foaie, nu exagerat, dar totusi am mai taiat, imi scade ceva pentru lizibilitate? Ca sa stiu pe viitor la examen. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Okay,asa sa faci! Totusi, ai grija sa nu uiti sa copiezi lucrurile de pe ciorna pe foaia de concurswinking

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Atata timp cat ai taiat doar cu o linie orizontala si nu ai rupt pagina cu taieturile atunci e okay.

Sa ai mai mare grija la evaluare!
Asta a fost doar simularea deci nu e mare lucru daca ai taiatwinking

| doreal explică (pentru RainmakerX):

Cred ca la simulare am sa ma folosesc mai mult de ciorna laughing.

| RainmakerX a răspuns (pentru doreal):

Okay,asa sa faci! Totusi, ai grija sa nu uiti sa copiezi lucrurile de pe ciorna pe foaia de concurswinking

| May2001 a răspuns:

La simulare nu iti scade dar la evaluare da... cel putin asa ni s-a zis noua!

| Wannaddo a răspuns:

Cazul in care tai si apoi scrii corect..nu,nu iti scade.