| Catilika a întrebat:

Azi am aflat ca am intrat in Colegiul Media p profil productie media...as vrea si eu niste pareri cum vi se pare liceul?

1 răspuns:
| DoarEu21 a răspuns:

Buna se pare ca vom fi colege pentru ca si eu am intrat tot la productie mediabig grin Liceul arata destul de OK singura mea nentelegere este ca mai multi copii din provincie au ajuns in acest liceu datorita faptului ca este singurul liceu de genul acesta din toata tara... Eu una sper ca va fi ok