| Jikakati a întrebat:

Buna tpu.Azi am avut proba la limba si literatura romana.As vrea sa stiu daca tai un cuvant si scriu deasupra lui.Intrebarea este daca se pune ca semn sau nu.Am intles ca nu dar vreau sa stiu sigur!

Răspuns Câştigător
| RawBlack a răspuns:

Nu este semn cu siguranţă, se consideră semn doar dacă tai cu mai multe linii sau faci alte însemnări pe lucrare.

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu e semn.

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Nu,in regulamentul pe care cel mai probabil vi l-a citit profesorul supraveghetor este specificat clar acestlucru : ))
Funda?