| AnonyDoge a întrebat:

Azi, clasa din care fac eu parte a primit 5 de patru ( si eu ma aflu printre ei )
eu am primit pentru scris urat la tema
2 baieti au primit pentru ca au gresit vreo doua cuvinte din teorie
( 1 baiat era racit si vorbea pe nas, iar profesorul i-a spus "vorbesti pe nas, 4" )
1 baiat a primit pentru ca nu a scris enuntul problemei la tema...
Vreau sa mentionez ca in clasa mea sunt copii care fac cursuri cu acel profesor ( il platesc pe el "sa-i invete" )
si evident ca le-a spus si lor ca le da 3 sau 4, doar ca nu le-a trecut.
Credeti ca este normal asa ceva?
Ce-as putea sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea nu e normal. poti face o plagere la directiune si tu si colegii care zici ca au probleme. in ce clasa esti?

| AnonyDoge explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de sfaturi!

| MariaMary129 a răspuns:

Nu este normal deloc asa ceva.Chiar deloc normal. Unii profesori sunt asa.Nu ai ce sa le faci.Ar trebui sa faci o plangere.

| Lakduakakdjakambfns a răspuns:

Sa te duci la directoare si sa ii spui tot ce va spune in clasa si ca nu e normal sa ii dea unuia copil 4 ca vorbeste pe nas.
Funda? big grin