| Ripqer a întrebat:

Buna TPU.
Cam cu ce medie generala se intra la Mircea cel Batran din Rm. Valcea la Stiinte Sociale? Plz putin help

Răspuns Câştigător
| Annitu30 a răspuns:

8.12 ultima medie, pe 2012.

| Ripqer explică (pentru Annitu30):

Poate dar sunt in a7-a si as vrea sa stiu de acum cu ce medie se intra in general ca sa stiu cam ce medie imi trebuie cand termin.

| Annitu30 a răspuns (pentru Ripqer):

Pai acum stii. incearca sa ai si tu macar media 8.30

| Ripqer explică (pentru Annitu30):

Pai pana acum media generala pe clasele 5-6-7 probabil imi va iesi peste 9.20 dar totusi iti multumesc foarte mult

| Annitu30 a răspuns (pentru Ripqer):

Asta e foarte foarte bine. felicitari! cu siguranta vei intra.

| Ripqer explică (pentru Annitu30):

O sa conteze si examenele, dar multumesc foarte mult pentru ajutor, chiar meriti fundita laughing)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mircea.unet.ro/