| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

cam la ce facultati din Constanta se intra pe baza de examen(fara media din clasele 9-12)? Dar care sa ma ajute la ceva...
Ideea e ca eu nu prea stiu ce meserie as vrea, si pentru ca am probleme cu ochii trebuie sa gasesc ceva potrivit
Funda

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista facultăţilor din Constanţa la linkul :
http://www.studentie.ro/admitere/admitere-facultate-constanta-oid4919

Dacă/când te plictiseşti, accesezi individual fiecare link aferent facultăţilor respective şi vezi specializările & modalitatea de admitere :)
Vezi că, în general, încă NU s-au afişat detalii privind admiterea din 2015.

Toate cele bune.

| cristimihailov a răspuns:

Maseur sau kinetoterapie?