| Maria_alexutza_1993 a întrebat:

Care e diferenta dintre profil real sau uman? Dau funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Sadic a răspuns:

Păi e o diferenţă destul de mare happy
La real faci multă matematică, chimie, fizică... poate chiar şi biologie mai multă. Pe când la uman faci limbi străine (engleză, franceză), latină..., dar se axează şi pe istorie sau geografie.
Fundă?

2 răspunsuri:
| crazy125 a răspuns:

La real se face matematica, fizica, chimie, iar la uman se fac limbile straine, romana, istorie geografie(la stinte sociale si logica )

| Mirrre a răspuns:

La profilul real dai bacul din matematica, si este mai greu..la profilul uman nu dai bacul din matematica, din clasa 11-a nu mai faci biologie, fizica, chimie..ai numai 2 ore pe saptamana de matematica si este mult mai usor.eu sunt la profil uman, stiinte sociale si e foarte lejer.happy