| Flori a întrebat:

TPU.Care este metoda de admitere la facultatea de Jurnalism? Stiu ca la cea din Bucuresti este pe baza de examen scris, dar la cea din Timisoara? Se intra pe baza de dosar? Care este cea mai mica nota de admitere acceptata?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| milina a răspuns:

Da se intra pe baza de dosar si nota de acc este intre 7. 50si10 ai incredere mi-a spus mama mea

1 răspuns:
| Flori explică:

Mersi,milina.Am gasit si eu informatia, intr-un final si da, cam astea ar fi mediile.Multumesc inca o data.