| Alexiiiiiiiiiiia a întrebat:

Ce carti imi recomandati pentru a-mi dezvolta gandirea logica, inteligenta?
Funda+Vot!

1 răspuns:
| Dudeee03 a răspuns:

Orice carte pe care tu o citesti va avea ceva educativ pentru tinw..cartile nu se compara cu un zir sau un articol citit. exista cartii de toate tipurile.iar ce fel de carte alegi va trebuie sa te ajute mai mult sau mai putin...Eu iti recomand orice fel de carte(nu chiar orice), dar am si cateva sfaturi:Fetita celei de a sasea luni de Moony Witcher sau Pulberea de stele de Neil Gaiman. LECTURA PLACUTAhappy