| Alexskvr a întrebat:

Buna TPU.Ce facultate sau postliceala este in Iasi,care sa fie clasa mixta, sa fie la stat si sa nu aiba uniforma.La liceu unde sunt eu internatul este obligatoriu in clasa sunt baieti si ne obliga sa purtam uniforme.Acest lucru la o facultate sau postliceala nu.l mai doresc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio faculate in tara asta si as vrea sa zic in lume... care te obliga sa porti uniforma sau sa fie doar baieti / fete