| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti? Eu am olimpiada la romana peste cateva saptamani si as vrea sa imi dati si mie niste sa zic asa...artificii laughing pentru comentarii. Adica expresii mai frumoase folosite in comentarea unor opere. Promit fundita cui imi da cele mai frumoase expresii. Ms mult de tot, va pup:*

14 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

"Opera respectiva m-a lasat cracanata de admiratie" sau " Creatia poetica a lui cutare m-a adus in pragul orgasmului" sau " Citind randurile scrise de cutare m-am **** pe mine cu entuziasm" laughing

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

Sau ce zici de " citindu-ti raspunsul, te-am raportat? " laughing

| noktambul a răspuns (pentru anonim_4396):

As zice ca nu ai simtul umorului. Dar de ce nu te-as raporta eu pe tine ca vrei sa-ti rezolvi problemele scolare pe site?

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

Pentru ca nu este tema. Asta se raporteaza. Si astea nu sunt probleme scolare, ci doar am intrebat de niste expresii frumoase pentru comentarii. Altadata citeste mai bine regulamentulwinking See ya!

| noktambul a răspuns (pentru anonim_4396):

E clar ca nu ai simtul umorului! Ma intreb ce cauti la olimpiada aia de romana daca nu ai nici macar atat de putina creativitate incat sa nu fi nevoita sa apelezi la la altii care sa ti-o suplineasca.

| Yamx a răspuns (pentru noktambul):

Simtul umorului nu are nicio treaba cu raspunsul tau.winking

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

Da laughing Sa stii ca o sa bag expresiile acelea creative ale tale in comentarii. Tu macar citesti ceea ce scrii? Eu te-as sfatui sa nu mai comentezi la aceasta intrebare decat daca mai vrei si ale raportari pentru modul in care vorbesti.

| anonim_4396 explică (pentru Yamx):

Ma bucur ca cineva intelegewinking

| noktambul a răspuns (pentru Yamx):

Simtul umorului era legat de felul in care ciresica a reactionat la raspunsul meu, nu la raspuns in sine.

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

Raspunsul tau, nu raspuns in sine ...nu vrei sa incheiem aici? In primul rand crede-ma am simtul umoruluiwinking si in al doilea chiar nu pentru asta era destinata intrebarea

| noktambul a răspuns (pentru anonim_4396):

OK! Noapte buna, ciresica! Sweet cherry dreams happy

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

laughing Uite asta a fost amuzantwinking Ms la fel happy

| noktambul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la urma, cred ca am putea chiar sa ne imprietenim... Succes la olimpiada aia de romana! Mai trimite-mi un mesaj, daca ai chef, ca nu sunt chiar asa de rau pe cat par. Pupici si sweet cherry dreams again happy

| anonim_4396 explică (pentru noktambul):

Mersi laughing Si nu-ti fa griji, nu te credeam malefic laughing Ms la fel!