| alexx102428 a întrebat:

Ce nota credeti ca o sa obtineti la examenul de la romana?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Min 9,50.

| zurick a răspuns:

Îmi este frică și să mă gândesc la ce notă voi lua. Cert este că am scris multe tâmpenii.

| Katherine20 a răspuns:

Minim 9 sper

| SpeșălGirl a răspuns:

Pai eu am facut tot in afara de exercitiul 5 de la Subiectul 2 la care nu mi-am dat seama ca subordonata e cauzala si am scris altceva.+ Ce imi mai scad astia la compuneri ca poate nu le place cum m-am exprimat in unele locuri. Oricum sper sa nu iau sub 9. happy

| Sasha30 a răspuns:

La mine e mai complicat dar nu am cum sa iau sub 9, 70.

| alex2015 a răspuns:

Eu zic ca tu o sa iei nota 10

| alexx102428 explică (pentru alex2015):

Nu am cum sa iau 10 deoarece nu amm facut tot examenul perfect! Cred ca 6, 50-7 va fi nota mea!