| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla in ora in care se schimba anotimpul?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tweetymrrr a răspuns:

Se schimbă anotimpul?tongue

| Alexandrumar1 a răspuns:

Pff ce intrebare stupida si idioata.Ce se poate intamplalaughing, nimic.Anotimpul se schimba periodic nu se face intr-o orawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NIci nu ma chinui sa ma mai intreb daca i-a raspuns cinvea.
Sunt sigur ca sunt destui de multi speriati crae cre ca se fac utili prin raspunsuri de genul, insa... unul/a nu i-ar spune...
Traiesti in sec. XXI, in apropiere de presu. pusa apoca.lipsa, secolul informatiei in care suntem depasiti vizibil de tehnologie si tu pui intrebari stupide care circulau acum 100 de ani la tara?
Ai 5 ani? Abia acum ai dat de carti? E prima ta saptamana. de scoala?
Ce... sa mai intreb sa-i arat cat e de daramata, LA ANII EI?