| Hyora a întrebat:

Ce trebuie sa contina un discurs pentru cursul festiv (adia m-o pus diriginta pe mine si pe o fata sa scriem un discurs ca sa deschidem cursul festiv ) exemple, idei orce puppy dog eyes Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Curs festiv? adica la sfarsitul anului scolar? daca da, atunci scrii:
-introducere
-multumiri profesoilor + explicatie(exemplu: la sfarsit de an,dupa ce am parcurs inca o unitate de invatatura importanta in viata, am dori sa le multumim dragilor nostri indrumatori,domnii si doamnele profesoare,in special:_____[pui un nume de prof], pentru [calitatea lui], si lui_____ pentru______ lui, etc.)
-inca niste replici(ex.:materia a fost grea, dar minunatii nostri profesori ne-au ajutat sa-o intelegem mai bine, asa ca haideti sa-i aplaudam! )
-aplauze-
-multumiri pentru atentia acordata
-salutari tuturor si urari de vacanta placuta si noroc cu invatatul
-(poti sa zici si:"mula bafta tuturor,
ca in anul urmator,
sa-nvatam cu mai mult spor,
sa ne fie mai usor!"

funda?puppy dog eyes

| Hyora explică (pentru mimi2000mimi):

Mersi kiss pentru raspuns happy

| Hyora explică (pentru mimi2000mimi):

Apropo cati ani ai?
thinking

| mimi2000mimi a răspuns (pentru Hyora):

12 ani facuti pe 9 mai

| mimi2000mimi a răspuns (pentru Hyora):

Dar de ce? era un raspuns tipic pentru cineva imatur?

| Hyora explică (pentru mimi2000mimi):

Nu de asta big grin am intrebat de curiozitate laughing

7 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Ah!laughingok. eu credeam ca trebuie ceva mult mai complicat si elaborat, nu o schita, cum ti-am dat eu.dar sa stii ca eu NU ma cred matura! si nu sunt, altfel nu as fi cum sunt!laughing