| AlexandraSSC a întrebat:

Buna TPU...cine imi spune urgent despre GRUPURI SOCIALE de la cultura civica la gimnaziu (definitie, de cate feluri sunt...si c mai stiti despre ele ce e mai important

Răspuns Câştigător
| WhiskyandCoke a răspuns:

Grupul scolar, trupa de dans, echipa de (orice sport)--> tin de timpul liber, hobbyuri, educatie, iar familia, grupul locatarilor (daca stai la bloc) este grupul din care faci parte automat, fara alegere. de asemenea, mai sunt (dupa fiecare) trupa (muzicala), un grup online (ca cele de pe fb) etc. happy

| AlexandraSSC explică (pentru WhiskyandCoke):

Nu imi mai trebuie raspunsel dar totusi apreciey ca ai vrut sa ma ajuti si iti dau fundita tie!:*

1 răspuns: