| Marius019930 a întrebat:

Buna TPU.Cine stie daca diploma de bacalaureat de anul acesta este la fel de buna pentru admiterea la facultate 2013?

3 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Cand ai o diploma de Bac, nu conteaza in ce an te duci la facultate, poti sa te duci si in 2050 si tot e recunoscuta happy.

| Rina77 a răspuns:

Buna Bogdan. Diploma de BAC va fi valabila toata viata ta. Acum depinde de facultate cum va face admiterea. De exemplu, in Iasi, pana acum mai toate facultatile faceau admiterea pe baza de dosar, dar de la anul toate vor da examen de admitere. Sper ca ti-am fost de folos. happy

| Marius019930 explică (pentru Rina77):

Mersii,chiar mi-a fost de folos