| WeedForever a întrebat:

TPU! Cine stie sa-mi spuna daca la materia logica (care se studiaza la liceu) am nevoie de caiet de matematica, sau caiet dictando?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiet de romana adica dictando. Logica nu are treaba cu matematica/fizica/chimia ca sa iei caiet de mate. La logica ti se predau definitii, o sa faci exercitii cu diverse propozitii, termeni, sfere ale termenilor, o sa desenezi niste cercuri, tabele dar cu toate astea trebuie caiet de romana.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, esti la liceu, nu in clasele 1-4 sa-i pese cuiva pe ce caiet scrii. Eu scriu pe caiete de matematica la toate materiile, chiar si la romana, pentru ca asa imi place.

| WeedForever explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi tu, MIE imi pasa pe ce caiete scriu :p.
Mai ales daca profii au anumite cerinte.

| MisFit20 a răspuns:

Poti alege ce fel de caieti doresti tu pentru logica, eu am folosit de matematica. Cel mai bine asteapta sa vezi cerintele profului.

| ƳourMind a răspuns:

MAtematica...

| lologfo a răspuns:

O sa-ti spuna profesorul/profesoarahappy de obicei nu conteaza

| FloriBla a răspuns:

E logica. Ai de scris definitii si alte prostii. Cel mai bine dictando.

| Boxxa17 a răspuns:

Dictando girl happy

| ON_Rock_1991 a răspuns:

Dictando