| adinaa7 a întrebat:

Credeti ca e prea tarziu daca m-am apucat acum de invatat pentru BAC?

Răspuns Câştigător
| pinkpityc a răspuns:

Nu, niciodată nu e prea târziu pentru nimic. Ținând cont ca voi aveți norocul de a da din mult mai putina materie ai suficient timp. Fi organizata, învață inteligent. Nu te forța. Mai bine sa ai informația fixată bine, decât un amalgam. Succes la bac

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E târziu, acum trebuia să te apuci sa recapitulezi cunoștințele pe care deja le-ai acumulat ca să ți le fixezi bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i tarziu, deoarece mai sunt 6 sapatamani si ai doar de recapitulat, nu practic de invatat, odata ce ai invatat lectie de lectie, cand ti-au fost predate.