| anonim_4396 a întrebat:

Cum aş putea invata mai eficient la matematică, am mai multe "goluri" în ceea ce ştiu, şi când încerc să "umplu" acele "goluri", dau de alte "goluri".Ce să fac ca să învăţ eficient şi să scap de aceste "goluri"?

Răspuns Câştigător
| Trickster a răspuns:

Lucrezi exercitii multe. Te uiti pe yt. E un profesor care explica foarte bine. Si ce nu intelegi sau nu sti intreaba pe brainly. Eu asa fac si ma descurc. Succes!

1 răspuns:
| AllexxGrigoras a răspuns:

Ia niste ore de la matematica de la un profesor si el iti va explica ce nu sti si asa iti vei umple golurile altfel nu cred ca poti. Sper ca te-am ajutat