| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Am vorbit cu o tipa ieri si imi spunea a ea trece in clasa a noua, deci da evaluarile nationale.
Am intrebat-o cum a fost cel care s-a dat luni la romana si mi-a spus ca ea a dat luni si la mate si la romana.Se poate asa ceva?
Nu poate da subiectele si celorlalti care o sa dea examenul la matematica miercuri?

Răspuns Câştigător
| RebecCa11 a răspuns:

Cu siguranta te minte laughing! Eu anul trecut am dat examenele si le-am dat in zile diferite big grin. Poate nu s-a exprimat ea bine, sau nu ai inteles tu binehee hee.
Calendar Evaluarea Naţională 2014: 13 iunie - încheierea cursurilor pentru clasa a VIII-a 16 - 18 iunie - înscrierea la Evaluarea Naţională 23 iunie - Limba şi literatura română - proba scrisă 24 iunie - Limba şi literatura maternă - proba scrisă 25 iunie - Matematică - proba scrisă 27 iunie - afişarea rezultatelor (pâna la ora 16:00) 28 iunie - depunerea contestaţiilor 28 - 30 iunie - rezolvarea contestaţiilor 1 iulie - afişarea rezultatelor finale
Funda?batting eyelashes big hug

5 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu prea se poate sa dea inainte examenul.
Dupa examenul de matematica si de romana, cei care nu au dat pentru ca nu au putut veni, dau examenul dar alte variante, inainte nu se poate da.

Poate ca a vorbit dinainte cu directorul/profesorii/dirigintele si a zis ca nu poate veni...

Pa, pa!

| BitKode a răspuns:

Nu are cum sa dea... Si eu trec a 9 a si am dat luni la romana si azi la mate.

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Imposibil

| ღMaryaღ a răspuns:

.Nu are cum sa dea in aceeasi zi... Si eu trec a 9 a si am dat evaluarea nationala luni la romana si azi la mate.

| Alina98Alinutza a răspuns:

Nu se poate!
=]]