| reghi a întrebat:

Eu sunt acum pe clasa a VIII-a. Din cate am inteles in iunie au loc evaluarile nationale pentru romana si mate. Deci nu mai are loc nici o evaluare sau teza la geografie/istorie? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| DeeDee_4511 a răspuns:

Pai happy evaluarile nationale se dau la sf de an[in iunie] la romana si mate.
Si tezele semestriale se dau normal. Pe fiecare semestru la romana, mate si la alegere dintre geogra/isto. happy
Succes :* si eu sunt tot a8a happy.
Fundita?big grin
te rog love struck

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Doar matematica si romana.

| SnicK a răspuns:

Ba da.

| JuStKid a răspuns:

Acum s-a schimbat nu mai sunt tezele alea unice! Este examen de capacitate. dar e mai greu! si este si geo sau istorie depinde ce alegi! bfta mare!

| mistikk a răspuns:

Ba da se dau tezele normale pe semestru la romana, matematica geografie/istorie la alegere iar acele teste se dau in scoli in luna iunie bafta...kiss

| Vickyy a răspuns:

Ba da.are loc teza la geografie /istorie la alegere. din cate am inteles de la profesorii mei, cam asta o sa dam(si eu sunt a-8a), teza o sa fie semestriala, iar cu ce alegi prima data cu aia termini.

| koko a răspuns:

Nu...numai romana si mate... fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu sunt clasa a 8 a si din cate stiu eu nu mai dam decat evaluari nationale la mate si romana! Asta stiu si eu de la profesorii si diriginte.big grin